Wednesday, May 1, 2013

My new hair!

Hey guys, 

so I finally got the courage to get highlights. I have never had those so I was a bit scared. And rightfully so, since my hairdresser kinda fucked a few strands up :-( But it's ok cos it's not as visible. Below are more photos of my awesome hair (haha) and a photo of Katherine McPhee from TV show Smash - this is the picture that I used as an inspiration. Hope you like it.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, 
tak jsem konečně posbírala odvahu si nechat udělat blond pramínky ve vlasech. Nikdy jsem nic takového neměla, tak jsem se trochu bála jak by to dopadlo. A taky opodstatněně, protože ta kadeřnice mi pár těch pramínků trochu povrtala :-( Ale nevadí, protože to naštěstí není až tak moc výrazné. Dole je pár fotek mých úžasných vlasů (haha) a fotka Katherine McPhee z televizního pořadu Smash - toto je fotka, kterou jsem použila jako inspiraci. Doufám, že se vám líbí.


Used products / Použité produkty:
Kérastase Masque chroma riche - http://fave.co/11noi5O
Kérastase Chroma thermique - http://fave.co/11nomm412 comments:

 1. Mně se to líbí, sluší ti to :)

  ReplyDelete
 2. Změna je život :) Líbí se mi to - i když to není úplně ombré, je to slušivé :)

  ReplyDelete
 3. Podle mě se to teda kadeřnici vůbec nepovedlo. Vypadá to, jako když ti špatně chytla barva. Za tu cenu bych ji poslala k čertu :(

  ReplyDelete
 4. Tohle není práce dobré kadeřnice. Jak už tu někdo psal, vypadá to, jako by Ti špatně chytla barva. Hrůza. Jinak.. Tvá angličtina ve videu.. upřímně moc nechápu, že se tam s takovou angličtinou domluvíš.

  ReplyDelete
 5. Za 1. toto vůbec není ombré. Ty máš pouze divně zesvětlené pramínky. To bych ti zvládla udělat i já zadarmo. Jinak na to, že jsi v anglii už nějaký ten rok a vystudovala si tam, tak nemáš moc dobrou angličtinu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tohle mi prijde hrozne trapne anonymne urazet angličtinu. bydlim v anglii 6 let a tohle je moc hezky prizvuk. vetsina cechu ho ma daleko silnejsi. taky cesi jsou jedini kdo ty prizvuky furt resi. nikdo jiny se nad tim pozastovat nebude.
   jinak ty vlasy opravdu vypadaji jako spatne obarvene. je to takova divna barva.

   Delete
  2. Ty vlasy sice vypadají docela divně, i když je pravda, že to není moc vidět, ale mě se to i docela líbí :) Ale opravdu mě štvou tihle anonymové. Péťa má podle mě pěkný přízvuk a angličtinu a uráží ho zrovna někdo, kdo se za 1. nepodepíše a za 2. má určitě angličtinu na úrovni prvňáčka ;) :)

   Delete
 6. Reaguju na red iron oxide: S tím řešením přízvuků souhlasím. Sama jsem si uvědomila, jak moc to řeším, až když se mě jedna kamarádka zeptala - "A proč to vlastně řešíš? Vždyť je to jedno, ne? Dorozumí se? Dorozumí." :-)
  Co se týče tvého nového účesu, mně osobně se to moc nelíbí, ale pokud ty jsi spokojená, tak proč ne. Nejvíc se mi ale líbí ta fotka, kde si ty vlasy držíš (druhá fotka shora) trošku dozadu, tam to hezky vynikne :-)) Jinak se nenech odradit negativníma komentářema, každý má jiný názor, záleží hlavně, jak se v tom cítíš ty.
  Měj se fajn :-) Taky se do Anglie chystám :-)
  Andysek

  ReplyDelete
 7. moc ti to slusi, ty vlasy jsou krasny
  mimochodem rada bych te pozvala na muj blog na giveaway o kozenou kabelku:)
  http://sienastyle.blogspot.it

  ReplyDelete
 8. před 2 týdny jsem si nechala udělat to samé! :D

  ReplyDelete
 9. Máš to krásne. :) Ja som sa tiež nechala inšpirovať tebou a nechala som si urobiť niečo podobné. :) Tu sú aj fotky http://lifeofnika.blogspot.sk/2013/07/ombre-highlight-obmre-melir.html :)

  ReplyDelete

My name is Petra and I have been doing beauty videos for over 3 years. You can find them on Youtube under Crystalka89 and the content is mostly of makeup & hair tutorials, product reviews and a few bits and pieces of health & fitness.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Wordpress Gadgets