Wednesday, April 3, 2013

Chanel Les Beiges - Review

Hey guys, 
Chanel has recently come out with a new pressed powder and let me tell ya, it's awesome :-) 

Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder does what it says on the tin. It gives your face a beautiful healthy looking glow without it being shimmery or drying out your skin. It is finely milled and therefore becomes almost invisible on the skin. This is a good thing, because if you take a pressed powder that you have at home, powder your face with it, it will probably leave a powdery residue and from up close you can tell you're wearing a powder. But not with this one... Chanel Les Beiges will get rid of any oiliness you have on your skin but at the same time will give you a beautiful glowing complexion. On top of this, the powder contains SPF 15, which is a plus so you don't have to worry too much about sun protection (at least if you live in the UK like I do). 

Packaging is a beautiful and sturdy case with a large mirror in nude and creamy color with a black Chanel logo. Price is £38 (or $48) for 12 grams of product. On one hand, it may seem like a lot but you need to take into consideration the high quality of the product and also the fact that you're paying for a luxurious brand. It is, however, not a waste of money (as most products contain only 9 grams of powder). There are 7 shades overall, but I have only seen 5 shades being sold in the shops. The range is from number 10 to number 70 (I bought no.10). There is a slight fragrance to the powder, which feels pleasantly on the skin.

I am very glad that I bought this even though I'm on a slightly tight budget now. But since I only had one pressed powder before this (Lancome Color Ideal Poudre), I think it's safe to say that Les Beiges will be used plenty in my case :-) 

The product can be purchased here: 
http://fave.co/16Hlzc6

-----------------------------------------------------------------------

Ahoj lidičky,
Chanel nedávno vydal nový pudr a řeknu vám, že je to naprosto úžasné! :-)

Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder dělá to, co se píše na obalu. Dodá vašemu obličeji nádherně zdravou a zářivo pleť, aniž by vypadala třpytivá a nebo vysušená. Je to jemně namleté, takže na pleti vypadá skoro neviditelný. Toto je dobrá věc,  protože pokud si vezmete pudr, který máte doma, napudrujete si s ním obličej, pravděpodobně to zanechá pudrový zůstatek na pleti, u kterého je jasné, že máte na obličeji pudr. Ale ne s tímto... Chanel Les Beiges vás zbaví jakékoli mastnoty na pleti a zárověň vám dodá nádherně zářivou pleť. Dále pudr obsahuje SPF 15, což je další plus, takže se nemusíte moc starat o sluneční ochranu (obzvlášť, pokud žijete v UK jako já).  

Obal je nádherně solidní s velkým zrcadlem, krémovou barvou s černým Chanel logem. Cena je £38 (zhruba 1200 Kč) pro 12 gramů produktu. Na jedné straně to může vypadat jako hodně, ale musíte také vzít v potaz tu vysokou kvalitu produktu a také to, že platíte za luxusní značku. Chanel vydal celkem 7 odstínů, ale já viděla v obchodech jen 5. Můžete mít odstíny od čísla 10 po číslo 70 (já zakoupila 10). Pudr má slabý parfém, který je příjemně voňavý při nanášení.


Nakonec, jsem velice ráda, že jsem tento pudr koupila, i když se momentálně snažím šetřit. Měla jsem předtím ale jen jeden pudr (Lancome Color Ideal Poudre), takže myslím, že Les Beiges budu hodně využívat :-)

Pudr můžete zakoupit zde: http://fave.co/16Hlzc6

Rating:

SAM_8839
SAM_8840
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>
SAM_8845
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>


4 comments:

 1. Bezva recenze! Používáš ho prosím tě jako pudr, bronzer či na konturování?? Moc děkuji, krásný Štědrý den :-)! Aja

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jako pudr a už jej mám skoro pryč :D

   Delete
 2. 3M : výborné lepidlo prsa prijde

  Jsme schopni nabídnout tuto konkrétní dobrou kvalitu v naší vlastní spolecný podnik spolu s ByeBra . com . Pro jeho spojení spolu s 3M , L8rs Bra se prodává ve vetšine zemí po celém svete , a proto tato množství , L8rs Bra . com muže nabídnout prsa prichází s rozumnou cenu prodejní cenou . Byli jsme docela rádi, takže mužete poskytnout vám s tímto vynikajícím dobré kvalite . Mnozí z nás mají pocit, že je tu spousta z dovozu , které se casto všichni spojit s našimi osobními prsy , která byla jedním z duvodu, proc každý z nás zahájených tento web .
  Každý z výše uvedených prostredku, které byly rádi pro Vás kontaktovat sami odborníky v dobré kvalite lepicích prsa prijde . Pokud máte prakticky jakékoliv dotazy týkající se veci , jejich dobrou kvalitu , nebo možná , pokud byste chteli pokyny (které jsou k dispozici v tomto on-line video médií L8rs Braz.) , nemají tendenci myslet dvakrát , abyste nám zavolat nebo treba zaslat e - e-mail pomocí našeho kontaktního formuláre.
  Neviditelná podprsenka
  Neviditelných podprsenek
  Podprsenka bez raminek

  ReplyDelete

My name is Petra and I have been doing beauty videos for over 3 years. You can find them on Youtube under Crystalka89 and the content is mostly of makeup & hair tutorials, product reviews and a few bits and pieces of health & fitness.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blogger Wordpress Gadgets